sobota 7. ledna 2017

Knižní přírůstky listopad/prosinec

Poslední měsíc v roce mi přibylo několik nových knih, jedna také v listopadu. Některé jsem si koupila, některé jsem dostala. Dohromady jich bylo dvanáct.


Ke konci listopadu jsme byli na nákupech v Praze, a samozřejmě jsem musela zajít i do knihkupectví. Přemýšlela jsem, kterou knihu si koupit a nakonec zvítězila Tři přání od Liane Moriarty, jejíž knihy mám moc ráda, a kterou jsem zatím nečetla. 


Na databázi knih jsem si koupila 6. díl Harryho, jediný díl, který mi ještě chyběl, konečně mám sérii kompletní(ještě dokoupit ostatní knihy, které k němu patří, jako Bajky a tak). Letos si Harryho plánuji zopakovat, všechny díly znovu přečíst. 


Rozkaz zabít jsem si vybrala z katalogu knižního klubu. Zatím mám dvě knihy z Labyrintu(kupuji si je s filmovou obálkou, tak čekám, až bude i ta třetí), a chtěla jsem mít i tento prequel.


Nesmí chybět ani nákupy z levných knih, kde jsem si při vánočních nákupech vybrala dvě knihy. Teď ještě dokoupit druhý díl Alchymie věčnosti. 


V prosinci mi přišel také jeden recenzáček, recenzi na knížku můžete najít zde


První díl knihy V podsvětí, kterou jsem si kupovala v létě. Objednávala jsem ji pro sebe a pro kamarádku k vánocům. 


A teď už vánoční dárky. Knihu Anděl hrůzy mi nadělila přítele babička, knihu jsem do vánoc neznala, babička odhadla takový typ, který mám ráda, snad bude taková, jaká se zdá podle anotace. Město z kostí mi koupil přítel, který mi k narozeninám a k vánocům pravidelně knížky kupuje, ví, jak je mám ráda. A poslední kniha je od kamarádky, už se těším, až si konečně od Sarah J. Maas něco přečtu.


I ségra mi k vánocům pokaždé koupí nějakou knihu, od té doby, co jsem přihlášená na databázi vybírá z ní, a letos vybrala knihu Sedmilhářky( i když se trochu překoukla, a místo od Liane koupila české Sedmilhářky, obě jsme se tomu při rozbalování dárků zasmály). Ale i ty si přečtu. A Vraní dívku jsem si koupila za poukázky, které mi koupila kamarádka. Kdysi jsem si první díl půjčila v knihovně, ale další jsem si už koupila, protože jsem knihy chtěla mít doma, a teď mám konečně sérii kompletní. 


A jaké knížky jste k vánocům dostali vy? A které jste si sami nadělili?  :)
6 komentářů:

 1. Znovupřečtení Harryho taky plánuju, tak doufám, že mi to letos vyjde. A Nástroje smrti jsou úplně nejlepší na celým světě!

  OdpovědětVymazat
 2. Harryy se neomrzi :) A K Nástrojům se dostanu, asi az budu mit nekdy vsechny dily :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem k Vánocům dostala Byla jsem tu a knížka se mi ohromně líbila. Teď mám rozečtenou Lepší život :))

  BLOND SITE.CZ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla jsem tu chci také číst, a Lepší život jsem neznala, ale koukla jsem na anotaci a přidala si ji na seznam :)

   Vymazat
 4. Moc pěkné kousky :) Harry, to je srdcovka, co neomrzí :) A Dvůr trnů a růží je skvělý, máš se na co těšit :) Hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Dvůr trnů a růží už se hodně těším, vzhledem k tomu, jak autorku všichni chválí :) Děkuju :)

   Vymazat

Za komentáře děkuji, jsem ráda za každou vaši odezvu :)